Pozice kupujícího je zase o kus vyrovnanější – s našimi nástroji k bezpečné koupi bydlení

Pozice kupujícího je zase o kus vyrovnanější – s našimi nástroji k bezpečné koupi bydlení

18. 2. 2015 / autor: Vladimír Zuzák

Dva roky se v České republice řadíme ke špičce nově vznikajícího oboru – zastupování kupujících nemovitostí. Patříme mezi pionýry této služby, která dříve zcela chyběla na našem ztuhlém trhu realit. A od začátku přinášíme inovace, které se brzy stávají obecným standardem. Naším dlouhodobým cílem je změnit realitní trh natolik, aby vyrovnaná pozice kupujícího a prodávajícího (který má realitku v zádech) byla norma a ne výjimka.
Prvním krokem ke změně je dát kupujícím lehce dostupné, kvalitní a nezkreslené informace. Do toho vkládáme nemálo energie na našem populárním blogu, kde píšeme do hloubky a otevřeně o tom, jak se věci na realitním trhu opravdu mají. Odezva čtenářů i dalších médií, která náš obsah přebírají, nás utvrzuje, že je po těchto informacích mezi kupujícími hlad.

Informace + nástroje = změna pravidel hry

Orientovat se v komplexním procesu koupě nemovitosti a znát jeho nástrahy je velký pokrok a nezbytný základ úspěchu, ale k vyrovnání pozic to ještě nestačí. Kupující brzy narazí na místa, kde se bez odborné pomoci neobejde. Jenže najít najednou ze dne na den specializované realitní právníky, technické inspektory a další experty, kterým můžete věřit, není jen tak.My v Home Institutu máme naštěstí realitní trh prolezlý skrz naskrz a rozhodli jsme se to kupujícím dále zjednodušit. Připravili jsme sadu mocných nástrojů, takříkajíc „odborníků na jedno kliknutí“, díky nimž ohlídáte a zabezpečíte všechny klíčové oblasti koupě vaší nemovitosti. A navíc je nyní můžete využít nejen v Praze a Brně, ale po celé republice.

Nová podoba zastupování kupujících

Home Institute prošel zásadní změnou. Až dosud jsme poskytovali zastupování kupujících jako komplexní službu, která vás provede koupí nemovitosti od A do Z. Jsme nadále přesvědčeni, že jde o optimální způsob jak koupit bydlení, pokud koupi teprve plánujete, jste zaneprázdněný a chcete vše nechat na privátním poradci.Pro klienty v různých fázích koupě však byla takto vyčerpávající služba s osobním pomocníkem někdy kanónem na vrabce. Jiní kupující zase vyzbrojeni informacemi z našeho blogu a školení dokázali vést úspěšně vyjednávání s realitkou sami a potřebovali pomoc jen ve specifických chvílích. Vyslyšeli jsme tak přání vás všech, kteří s námi mluvíte o koupi nového bydlení, a máme pro vás nyní flexibilnější a také dostupnější nabídku.Dali jsme dohromady vše, co potřebujete k bezpečné koupi bydlení, a přinášíme vám tyto služby „à la carte“– vyberete si jednotlivě to, co opravdu potřebujete. Nebo vezmete celý zvýhodněný balíček, který vám zajistí plnou ochranu. Je to na vás.

Jak tedy na to? Začněte na blogu

Vše, co potřebujete vědět, abyste byli schopni úspěšně jednat s makléři a prodávajícími jako profesionální obchodník, se můžete naučit na našem blogu s více než sto články a návody. Brzy ho také obohatíme o online videokurz.

Oblíbené články na blogu

[av_image src='http://www.home-institute.cz/wp-content/uploads/2015/02/bydleni_v_satelitu.jpg' attachment='6116' attachment_size='full' align='center' animation='no-animation' link='post,4447' target='' styling='' caption='yes' font_size='' appearance='on-hover']Těžká volba. Byt v Praze, nebo dům v satelitu?[/av_image][av_image src='http://www.home-institute.cz/wp-content/uploads/2015/02/Hledani_noveho_bydleni_jak_zacit.jpg' attachment='5810' attachment_size='full' align='center' animation='no-animation' link='post,829' target='' styling='' caption='yes' font_size='' appearance='on-hover']Jak začít s hledáním nového bydlení?[/av_image]Na začátku si nastudujte 7 kroků, které na realitním trhu čekají každého kupujícího. Náš blog pak využijte jako studnici vědomostí, návodů, triků a tipů, které můžete použít v realitní džungli, do níž se chystáte vstoupit. Doporučujeme vám využít také pravidelné zpravodajství z realitního trhu, které se vám bude hodit po celou dobu, kdy aktivně vyhledáváte a kupujete nemovitost.Jak už bylo řečeno, otevřené sdílení know-how, které jsme s kolegy získali za posledních deset let na realitním trhu, patří k zásadním pilířům Home Institutu. Jsme přesvědčeni, že většina veřejně dostupných informací má reklamní charakter, snaží se posílit prodeje nebo motivovat ke koupi. Pravdivých informací o tom, jak to na realitním trhu chodí, mnoho nenajdete. My se nebojíme říkat to, o čem realitky i developeři rádi mlčí.

Zaplaťte jen to, co potřebujete

Jakmile se zorientujete na realitním trhu a v procesu koupě nemovitosti, jsme tu pro vás se službami, které zajistí komplexní ochranu kupujícího. Jedná se o služby, které nezvládnete svépomocí - žádají si odborníky, kteří se pohybují na trhu s nemovitostmi každý den, a proto dokážou zajistit, že nakoupíte bezpečně a výhodně:

Naše služby

•           Právní prověrka nemovitosti a prodávajícího

•           Inspekce nemovitosti

•           Kontrola smluv spojených s koupí nemovitosti (až 5 druhů)

•           Příprava smluv na míru (rovněž 5 typů smluv)

•           Advokátní úschova peněz

•           Hypotéka s výhodným úrokem

pravni-proverka Pověření odborníci začínají pracovat, jakmile zadáte svoji poptávku.

Všechny tyto služby si nyní objednáte online na jednom místě a prověření odborníci začnou okamžitě pracovat. Nemusíte se probírat haldou těžko porovnatelných nabídek, tuhle práci jsme udělali za vás. Zajímá vás, na kolik nyní přijde ochrana kupujících? Podívejte se do ceníku a věnujte pozornost zvýhodněnému balíčku, kdy získáte všechny služby s 10% slevou.A velká výhoda této proměny našich služeb? Platíte jenom to, co skutečně potřebujete. Ve většině případů budete potřebovat všechny služby - například i v novostavbách nebo bytech po rekonstrukci se vyplatí inspekce nemovitosti (jak zjistil náš klient, když Inspekce bytu po rekonstrukci odhalila 50 vad).Ale jsou případy, kdy nepotřebujete rezervační smlouvu (kupujete přímo od prodávajícího) nebo třeba návrh na vklad do katastru (kupujete družstevní bydlení). A tak můžete ušetřit a sestavit si svoji poptávku na míru.

Služby můžete využít všude po republice

Máme velkou radost, že nově můžete naše služby využít úplně kdekoli. Až dosud jsme byli omezeni na Prahu, Brno a bezprostřední okolí. Ale čtenáři našeho blogu byli z různých českých měst, protože kupující potřebují pomoc a podporu všude v České republice. Nyní tedy dokážeme pomoci opravdu každému a nemusíte ani nikam chodit - objednávka služeb probíhá jednoduše online. Jsme vám samozřejmě nadále k dispozici na telefonu a také osobně v rámci VIP zastupovaní kupujících.Věříme, že pro vás nyní budou dostupnější všechny služby, které zajišťují ochranu kupujících při koupi nemovitosti, a celým procesem projdete bezpečně. Ať se vám při hledání nového bydlení daří!