Zveme na kurz: Jak správně investovat do nemovitosti

Zveme na kurz: Jak správně investovat do nemovitosti

6. 2. 2014 / autor: Vladimír Zuzák

Každý, kdo se rozhodl investovat do nemovitosti, má od nás palec nahoru, protože může zhodnotit svoje peníze až 5% výnosem, lépe než na spořících účtech nebo termínovaných vkladech. Speciálně u bytů ovšem platí, že je třeba investovat chytře a vědět jak na to. Investičním bytům se hodně věnuji na tomto blogu, pokud se ale opravdu chystáte koupit a pronajmout byt, je tu pro vás živý kurz o tom, jak správně investovat do nemovitosti. Přijďte ve čtvrtek 27. února v 19 hodin na Novotného lávku. Bude to zdarma, ale nezapomeňte se registrovat předem.
Na kurzu se dozvíte dvě zásadní složky know-how o investičních bytech:
  1. Jak vybrat a výhodně koupit vhodný byt.
  2. Jak investiční byt spravovat a pronajímat.
Na kurz se přihlaste prostřednictvím tohoto registračního formuláře. Je zdarma, protože chceme vnést na realitní trh informovanost, věcnost a férovost, ale počet míst je kapacitně omezen.Na kurzu bude prostor pro otázky a odpovědi a to, o čem se budeme bavit, bude záležet hodně také na vás a na tom, s čím přijdete. Spoustu věcí si můžete zjistit už předem na internetu - ale je toho také spousta, co si můžeme vysvětlit leda osobně. Těším se na vás!

Co o investičních bytech najdete online

Byt může být tou nejlepší investicí, pokud ho budete umět koupit a dobře spravovat. Byt může být tou nejlepší investicí, pokud ho budete umět koupit a dobře spravovat.

Na začátku možná přemýšlíte, kam vůbec investovat a jestli si raději nepořídit zlatou cihlu. V tom případě doporučuji začít článkem Má dnes cenu investovat do bytů?Jakmile budete mít jasno, co chcete, je třeba si upřímně říct, co všechno bude investiční byt obnášet a co bude potřeba zařídit, aby vám opravdu vynášel peníze. Prozradíme vám předem, že tím, co dělá z bytu kvalitní investici, je kvalitní správa nemovitosti.Kdo nemá zajištěnou správu investičního bytu, ten se může potkat s mnoha problémy s technickým stavem bytu i s nájemníky. Ačkoli pro ty, kteří pronajímají byt, pravidla změnil nový občanský zákoník, a tak se rychleji zbaví neplatičů, zůstává tu řada dalších opletaček, kterých se jako investor budete chtít určitě zbavit.A proto nabízíme službu správa investičních bytů pro všechny, kteří si chtějí pojistit 5% výnos a zbavit se všech opletaček okolo. A k tomu navíc zcela zdarma kurz o tom, jak se do takové investice vůbec pustit a jak vše udělat správně.Pokud máte zájem ještě o další kurzy pro kupující nebo majitele investičních bytů, můžete nám svůj tip napsat do komentářů, rádi to promyslíme a buď vypíšeme kurz nebo připravíme na to téma článek. Na našem webu vždy najdete aktuální nabídku kurzů.Photo Credit: nancyarora2020 Jirka Matousek Tax Credits cc