Investiční večer na téma „Nemovitosti jako solidní (ne)jistota do portfolia“

Vladimír Zuzák přijal pozvání Investičního webu a bude v úterý 6. května hostem Investičního večera na Vysoké škole ekonomické. Účast na diskuzním večeru je zdarma, a tak se mohou všichni stávající investoři a ti, kteří se k investici chystají, ptát expertů na podmínky investic do realit i na nové trendy. Vladimír Zuzák z Home Institute bude mluvit o možnostech, které nabízejí investiční byty v Praze a v Brně, druhým hostem bude Lucie Pilipová z Mediterránea, která promluví o investování v zahraničí.

Home Institute je jediná česká společnost, která nabízí investiční byty jako kompletní službu od koupě nemovitosti až po její správu. Investory je tato služba vyhledávaná, protože šetří investorům čas i peníze a umožňuje bezpracnou investici do nemovitosti, kde se investor může soustředit jen na svůj výnos.

Vladimír Zuzák

Spolumajitel a ředitel Home Institutu Vladimír Zuzák

Dobrým úvodem do tématu investování do nemovitostí je nedávno publikovaný video rozhovor: Jaký je byt vhodný k investici? Odpovídá Vladimír Zuzák. Během investičního večera ovšem bude možné jít v tématu mnohem hlouběji, uzpůsobí se navíc specifickému zájmu těch, kteří se večera zúčastní.

 

Vladimír Zuzák je ředitelem a spolumajitelem Home Institute a osobně připravuje investice s většinou svých klientů. Navíc má za sebou roky na pozici obchodního ředitele a ředitele pro finanční služby ve Finepu. Během Investičního večera bude možné probrat s ním nejnovější trendy z oblasti realitního trhu, ekonomiky, byznysu i financí.

Kam přijít?

Dne 6. května 2014 přijďte v 17 hodin na Vysokou školu ekonomickou. Je to na náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 – Žižkov. Hledejte místnost NB 459 ve čtvrtém patře takzvané Nové budovy. Vstoupíte nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí.

Jak se zaregistrovat?

Registrovat se můžete na investiční večer zdarma na e-mailu info@investicniweb.cz. Přenos z celé akce najdete také na Twitteru Investičního webu.