Byty v novostavbách - developerské projekty

Chcete bydlení v novostavbě? Seznamte se s developery

Kupovat si byt, dokud ještě dům nestojí, to není žádná legrace. Celý proces je v mnoha ohledech významně odlišný od koupě bytu na second-handovém trhu nemovitostí. Účastníci našich dosavadních kurzů na téma jak koupit nemovitost si proto vyžádali novostavby a developerské projekty jako speciální téma. Kurz se koná ve čtvrtek 24. dubna v sále č. 418 na Novotného lávce 5 (Praha 1). A bude zdarma – jako všechny naše otevřené kurzy.

Developerské projekty vypadají na vizualizacích hodně slibně, dokud ale bytové domy nestojí, není možné standardně zhodnotit kvalitu technického provedení, právního zabezpečení ani jiných podstatných faktorů, podle kterých se běžně rozhodujeme na second-handovém trhu u bytů ve starší zástavbě.

Nový kurz jsme proto zaměřili právě na developery a nazvali jsme ho BYTY V NOVOSTAVBÁCH aneb Na co si dát pozor v developerských projektech.

Jak si zajistit kvalitní bydlení v novostavbě?

Extrémně důležité je v tomto případě vyznat se dobře na trhu – znát jednotlivé developery, naučit se rozpoznat ty spolehlivé a také dokázat ohodnotit developerský projekt a jeho šanci na úspěch. Na kurzu se budeme proto bavit o konkrétních developerských společnostech a projektech a o tom, jaké zkušenosti už s nimi na trhu jsou. A jak rozpoznat důvěryhodnost těch, které vznikají nově.

Bude nakonec byt vypadat opravdu tak jako na obrázku? Anebo se v realitě objeví vady, o kterých v plánech nebyla řeč?

Bude nakonec byt vypadat opravdu tak jako na obrázku? Anebo se v realitě objeví vady, o kterých v plánech nebyla řeč?

Šest nejdůležitějších témat, která je nutné s developerem probrat, než si od něj koupíte byt nebo dům, jsem představil v článku Chystáte se do novostavby? 6 otázek na developera.

Na kurzu na Novotného lávce bych rád vysvětlil celý proces koupě bytu v novostavbě a upozornil na všechny aspekty, na které je třeba dát si pozor při jednání s developerem. Zároveň bych rád vysvětlil posluchačům, jak se vůbec připravuje takový developerský projekt a jaké jsou nejběžnější problémy, které by mohly ohrozit úspěšný průběh celé výstavby.

Jak se na kurz přihlásit

Pokud vás tedy láká bydlení v novostavbě, neváhejte využít naší nabídky a přijďte na kurz.

Registrujte se ale prosím předem prostřednictvím formuláře, který najdete pod naší nabídkou otevřených kurzů o kupování nemovitostí a investicích. Kurz je zdarma.